Kur do të martohen Einxhel dhe Dj Dagz?

1 min read

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një prej çifteve më të simpatike të shoubizit shqiptar.

Çifti është shpërngulur në Kosovë, teksa janë prindër të një djali, Trevit.

Së fundmi ka qenë Einxheli që i ka bërë një intervistë në “Instagram” Dagz-it, me pyetje nga ndjekësit. Njëri prej tyre e ka pyetur kur do të ketë dasmë.

“Kur të rritet Trevi, me na i sjellë unazat. Fëmija tjetër do qajë ndërkohë”, është shprehur Dj Dagz. Fëmija tjetër?

Leave a Reply

Your email address will not be published.