Ky ishte momenti kur Kiara veshi vellon për herë të parë – Ora Info

1 min read


Nuk ishte pran Luizit, ky ishte momenti kur Kiara veshi vellon për herë të parë.

Kiara dhe Luizi janë çifti më i dashur i publikut që marrëdhënien e tyre deri tek dasma me vello të bardhë e bën para publikut.

Por ky nuk ishte momenti i parë që Kiara u vesh në fustan të bardhë.

Ajo këtë ndjesi e përjetoi si fëmijë duke u veshur me fustan të bardh dhe duke bërë sfilita nëpër shtëpi, shkruan Kosovarja.

Kiara ndau disa pamje nga fëmijëria ku shkruan “Kisha fiksim të bëhesha nuse”.

Pra, ëndërra iu realizua bukuroshes.


Leave a Reply

Your email address will not be published.