Për ‘faj’ të Luizit, Kiara Tito shfaqet në këtë gjendje! – Ora Info

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Këto ditë ajo ka nisur pushime me burrin e saj, Luizin.

Nga pushimet në Turiq, Kiara Tito ka publikuar një video ku shfaqet me flokë të bëra ‘lëmshë’ dhe pa pikë grimi.

Kështu dukem për fajin e Luizit, i cili me premtoi se do ta ngas ngadal motorskafin, por e bëri të kundërten’, ka qenë përshkrimi qe ka bërë Kiara.

Megjithatë çiftit në postimet e bëra zbulojnë se po kënaqen në pushimin e parë si burrë dhe grua. /ORAinfo/