Tërmet i vogël mes Dragashit dhe Kukësit

termet-i-vogel-mes-dragashit-dhe-kukesit

termet-i-vogel-mes-dragashit-dhe-kukesit

Një tërmet i vogël prej 2.5 ballësh ka ndodhur 28 kilometra në perëndim të  Dragashit.

Siç ka njoftuar EMSC, epiqendra ka qenë 41 kilometra në jug-perëndim të Prizrenit dhe 11 kilometra në jug-perëndim të Kukësit.