Atentat në Vlorë/ Identifikohet viktima, autori doli nga Audi dhe qëlloi

1 min read


Një atentat me një viktimë ndodhi orët e vona të mbrëmjes në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 28 Nëntori përballë kishës ortodokse. Viktima është identifikuar si Leartiad Leka

Paraprakisht, raportohet se autori, që ishte i maskuar, doli nga një mjet tip “Audi A6” dhe qëlloi drejt Lekës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.