Gjashtë të vdekur nga një shkëmbim zjarri në Greqi

1 min read


Të paktën gjashtë persona humbën jetën në një shkëmbim zjarri në qytetin Loutas në Greqi, raporton Kathimerini . Të shtënat kanë ndodhur pasditen e sotme.

Të shtëna në drejtim të një automjeti me targa gjermane. Në automjet ndodheshin pesë persona dhe një jashtë, shkruan gazeta greke. Aktualisht në vendngjarje ndodhen shumë policë, forca speciale dhe ambulanca. Nuk ka ende informacione të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published.