Ndizen qirinj në Prishtinë në nderim të policit të vrarë në veri – Ora Info

1 min read


Në nderim të policit të rënë sot në krye të detyrës, Afrim Bunjaku, qytetarët kanë ndezur qirinj para Stacionit Policor në qendër të Prishtinës.

Qirinj kanë ndezur edhe kryetari i Prishtinës, Përparim Rama dhe ministri i Bujqësisë, Faton Peci.

Pritet që edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me anëtarë të kabinetit qeveritar të ndezin qirinj.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.