Arrestohen edhe dy serbë në Banjskë të Zveçanit

1 min read

Dy serbë janë arrestuar sonte në Banjskë të Zveçanit.

Kjo u bë e ditur nga zëvendësdrejtori i policisë për rajonin e veriut Veton Elshani.

Ai theksoi se brenda një veture është gjetur një sasi e konsiderueshme e armëve.

“Vetura ka qenë e parkuar në parking të një hoteli. Rasti do të hetohet dhe do të shohim nëse personat e arrestuar kanë të bëjnë me sulmin ndaj policisë”, tha Elshani.

Deri më tani numri i të arrestuarve ka shkuar në tetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.