Publikohet fotografia e sulmuesit të katërt të vrarë, në mal me një kallashnikov për skaj

Gjatë ditës së sotme është gjetur i vdekur edhe një sulmues në veri. Trupi i terroristët të vrarë është gjetur në një zonë malore jo larg manastirit.

Pranë tij është gjetur një kallashnikov dhe disa karikatorë.

I njëjti dyshohet se ka tentuar të ikë pas sulmi masiv nga Policia e Kosovës në zonën ku po qëndronin një grup terroristësh./Indeksonline/