Violeta po mendon se është qikë e re, shfaqet me fustan provokus dhe pa të brendshme! – Ora Info

1 min read


Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore, përcjell ORAinfo.

Violeta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në postimin e fundit, këngëtarja e njohur shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe të hapur nga pjesa e këmbëve.

Madje në këtë veshje ajo shihet se nuk ka veshur fare riçipeta. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.